Aktualności McCormick

McCormick serii F teraz to X4F

Od ponad 30 lat Grupa Argo Tractors (do której należą marki Landini, McCormick i Valpadana) opiera swój sukces na specjalizacji i integracji zasobów; ta zwycięska strategi pozwoliła inżynierom Argo Tractors jeszcze bardziej usprawnić już bardzo zaawansowane cechy serii F. X4F, który łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania i technologie zaprojektowane tak, aby sprostać nawet najcięższym wyzwaniom współczesnego rolnictwa, stanowi przełom w segmencie ciągników specjalistycznych w zakresie kompaktowej budowy, ergonomii, komfortu i elastyczności. 

X4F wie, jak się wyróżnić: wyraziste, dynamiczne linie maski, przedni grill z płynnie zintegrowanymi światłami LED i kabina Deluxe z płaską platformą nadają ciągnikowi motoryzacyjnego stylu. Nowoczesny design, który stanowi odzwierciedlenie misji marki McCormick: oferowanie najlepszych w branży innowacji i wydajności w połączeniu z bezkompromisowym komfortem.

Seria ciągników sadowniczych McCormick X4F dostępna jest w wersji z kabiną w modelach F, N i XL.

W serii dostępne są różne wersje przekładni i różne mechanizmy osi przedniej i tylnej oraz zróżnicowane rozstawy osi i kół oraz prześwity. Seria X4F obejmuje pięć modeli dopasowanych do konkretnych zastosowań:

Model F do sadów o wąskich międzyrzędziach

Model N do sadów o wąskich międzyrzędziach i drzewami o koronie pucharowej: posiada rozstaw osi modelu F i wąską kabinę modelu V.

Model XL do sadów o szerokich międzyrzędziach: idealny do sadów z szeroko rozstawionymi rządami i do pracy w polu (sady leszczynowe, czereśniowe)

Seria ciągników sadowniczych McCormick X4F korzysta z silników czterocylindrowych Deutz TCD L4 2.9L.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + 10 =