Aktualności Fendt

Fendt 211 V Vario z tytułem „Ciągnik Roku 2021 – Best of Specialized”

W piątek, 18 grudnia, Fendt 211 V Vario przekonał jury TotY i wygrał konkurs w kategorii „Ciągnik Roku 2021 – Best of Specialized” otrzymując tytuł najlepszego ciągnika specjalistycznego na rynku.

Mały specjalista, Fendt 211 V Vario z przekładnią Vario i w pełni zintegrowanym terminalem, zrobił wrażenie na jury.

Fendt 211 V Vario to niezawodny ciągnik z bardzo wydajną przekładnią

Najmniejsza seria ciągników Fendt jest dla nas tak samo ważna, jak największa. Ciągnik Fendt o wąskim rozstawie kół stanowi wyzwanie dla naszych inżynierów, ponieważ łączy inteligentną technologię, taką jak FendtONE, z bardzo kompaktową konstrukcją i dużym komfortem.

Nikt nie może oszukać ciągnika do winnic Fendt na stromych winnicach – „Najlepszy specjalista”. Bardzo się cieszę, że Fendt 211 V Vario został nagrodzony tą nagrodą przez międzynarodowe i niezależne jury specjalistów

– powiedział Christoph Gröblinghoff, Prezes zarządu AGCO / Fendt.

Nagroda „Ciągnik Roku” jest przyznawana corocznie od 1998 r. Od 2006 r. Nagroda jest przyznawana na przemian na targach EIMA i Agritechnica. Niezależne jury składa się z 26 dziennikarzy z 26 różnych krajów europejskich. Od momentu powstania, produkty Fendt były sześciokrotnie nagradzane „Ciągnikiem Roku”, częściej niż jakiekolwiek inne nagradzane marki.

W związku z pandemią koronawirusa wydarzenie odbyło się 18 grudnia 2020 r. w formie wydarzenia wirtualnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + 18 =