Aktualności Serwis

GOTrack – autonomiczny ciągnik sadowniczy

Dla Rolnictwa 4.0 i w/w wsparcia idealnie wpisują się produkty firmy GOtrack. O zaletach i wykorzystaniu produktów GOtrack możecie dowiedzieć się więcej z naszego materiału video.

System jazdy autonomicznej Auto DRIVE

Auto DRIVE to najbardziej zaawansowany produkt firmy GOtrack. Został zaprojektowany do automatycznego i bezzałogowego prowadzenia ciągnika podczas wykonywania zabiegów tj. opryskiwanie, koszenie, mechaniczne niszczenie chwastów i innych. Rozwiązanie uwalnia ogromne zasoby czasu pracy operatora, urządzenie może pracować całą dobę każdego dnia.

Asystent toru jazdy Line ASSIST

Automatyczne równoległe prowadzenie ciągnika lub platformy samojezdnej wzdłuż międzyrzędzi w sadzie i winnicy. Line ASSIST to asystent toru jazdy umożliwiający automatyczną i równoległą jazdę ciągnika lub platformy samojezdnej wzdłuż międzyrzędzi w sadzie i winnicy. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może wykonywać przejazdy bez konieczności sterowania kierownicą. System rozpoznaje przestrzeń przed jadącą maszyną i wprowadza korekty toru jazdy tak by utrzymać stałą odległość od otaczających go w rzędzie drzew, krzewów i przeszkód.

Systemy zdalnego sterowania Remote CONTROL

Sterowanie funkcjami jezdnymi każdego ciągnika spoza siedziska traktorzysty. Dzięki temu rozwiązaniu, nie ma konieczności by operator znajdował się na siedzisku ciągnika, by nim kierować. Rozwiązanie szczególnie przydatne podczas prac z doczepianymi platformami sadowniczymi podczas pielęgnacji drzew na wysokości, zbiorów owoców w górnych partiach koron, montażu siatek przeciwgradowych.

Komputer opryskiwacza e-Spray

Optymalne wykorzystanie środków ochrony roślin. Wyznacza całkowicie nowe standardy wśród urządzeń tego typu. Zapewnia automatyczne utrzymanie stałej wydajności cieczy oprysku bez względu na zmienną prędkość jazdy opryskiwacza. Automatycznie steruje załączeniem sekcji zaworowych precyzyjnie nawigując operatora po plantacji z wykorzystaniem geo-lokalizacji GPS. e-Spray to seria komputerów opryskiwacza dedykowanych do użytku z dowolnymi opryskiwaczami wyposażonymi z elektrycznie sterowane zawory sekcyjne i regulacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 12 =