Aktualności Fendt

Fendt ONE PROFI+ w ciągniku sadowniczym

Zobaczcie czy również charakteryzuje się PROFI+ w ciągnikach sadowniczych marki FENDT. Zapraszamy na krótką prezentacje którą przedstawić specjalista d/s marki FENDT Karol Całuch (Agronom Sp. z o.o.).
Zapraszamy do oglądania.

FendtONE jako odpowiedź na wyzwania w rolnictwie

„FendtONE stanowi naszą odpowiedź na nowe wyzwania rolnictwa” – oświadczył Christoph Gröblinghoff. Z jednej strony system FendtONE zapewnia dokładną wiedzę i przegląd danych eksploatacyjnych, z drugiej zaś oferuje łatwy dostęp do dokumentacji. „Scentralizowane, cyfrowe gromadzenie danych będzie stanowić podstawowy wymóg dla Farm2Fork, zgodności z Green Deal i możliwości śledzenia łańcuchów produkcyjnych.

FendtONE to jedna z naszych odpowiedzi na potrzeby zrównoważonego rolnictwa. Rolnictwo musi stać się bardziej przejrzyste dla społeczeństwa, które domaga się coraz większej wiedzy na temat sposobów produkcji żywności.

Wielu konsumentów chce być poinformowanych, aby móc podejmować decyzje o zakupie.

Zrównoważone rolnictwo postrzegane jest zarówno jako obciążenie, jak i szansa, gdyż stwarza również ogromny potencjał dla większej opłacalności i wydajności” – wyjaśnia szef Fendt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × pięć =