Ciagniki New holland z serii T4 FNV
Aktualności New Holland

Zmodernizowana seria ciągników New Holland T4 FNV

Zaprezentowana podczas targów Agritechnica zmodernizowana seria ciągników New Holland T4 FNV została wyróżniona tytułem „Ciągnika Roku 2020” w kategorii ciągników specjalistycznych.

Zastosowane w tej serii rozwiązania to min:                                                                 

  • Amortyzowana oś przednia Terraglide™, która chroni ciągnik, narzędzie i operatora przed silnymi i gwałtownymi obciążeniami podczas transportu i prac polowych. Położenie w pionie, przy środku  przegubu osi  zapewnia lepszy komfort jazdy i wysoki poziom bezpieczeństwa np. przy pracy na stromych zboczach.
  • Kabina Blue Cab4, która po raz pierwszy została zaprezentowana w tej serii, w 2017 ale z uwagi na to jak ważne dla zdrowia operatora jest to rozwiązanie przypominamy o nim. Blue Cab4 to podwójny systemem foltracji, gdzie  zastosowano dwa rodzaje filtrów: pyłkowy i węglowy, które znakomicie sie uzupełniąją w zależności od rodzaju wykonywanej pracy ciągnikiem, a głónie chronią operatora przed szkodliwym działaniem oprysków.
  • Seria 4 FNV może być wyposażona również w  specjalistyczne opony Trelleborg PneuTrac, które umożliwiają zwiększenie trakcji o 12 – 24%, a także zapewniają większą stabilność na stokach.

Zobaczcie materiał filmowy. Przedstawia Kamil Deląg – New Holland Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 − dwa =