Massey Ferguson 3708 WF w czereśniach
Massey Ferguson

Massey Ferguson 3708 WF w czereśniach

Zobaczcie co mówi o swoim ciągniku sadowniczym marki Massey Ferguson 3708 WF sadownik Tomasz Dziuba z miejscowości Miasteczko Krajeńskie.

Ciągnik Massey Ferguson pracuje w sadzie czereśniowym o powierzchni 15 hektarów. W swoim gospodarstwie posiada duże różnice terenów, a ciągnik dzięki dużej mocy oraz masie bardzo dobrze radzi sobie w takim terenie.

Sadownik w swoim ciągniku posiada joystick elektrohydrauliczny, przedni TUZ oraz WOM, pneumatyczny fotel oraz dużą i przestronną kabinę.

Producent posiada trzy ciągniki marki Massey Ferguson, a są to 7615, który służy do ciężkich prac polowych, oraz dwa ciągniki Massey Ferguson 3708 WF do specjalistycznych prac pielęgnacyjnych w sadzie.

https://youtu.be/5xKqE8UD_6k

Ciągniki Massey Ferguson serii WF nadają się idealna do sadów na zboczach górskich i w gospodarstwach górskich. Oferują niski środek ciężkości i lepszą stabilność na zboczach dzięki szerszemu rozstawowi kół przednich i tylnych oraz bardziej przestronnej kabinie. Sprawdza się także idealnie jako lekki ciągnik pomocniczy. Pasuje do rzędów o rozstawie od 3 m.

Massey Ferguson - seria ciągników sadowniczych
Massey Ferguson – seria ciągników sadowniczych

Zobaczcie nasze testy ciągników Massey Ferguson m.in Massey Ferguson 3707 S oraz Massey Ferguson 3708 S Efficient

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 14 =