Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW
Targi

Nie zobaczymy ciągników podczas TSW 2021

Jeszcze miesiąc temu byliśmy przekonani, że zorganizujemy Targi TSW 2021 w kwietniu, jednak mimo naszych i Państwa wysiłków XI edycja TSW w tym roku nie odbędzie.

  • czytamy w komunikacie prasowamy oragnizatora tej imprezy.

Powodem odwołania imprezy jest rozwój pandemii COVID-19 i związane z tym obostrzenia. Obecne warunki uniemożliwiają organizatorom realizację targów na poziomie gwarantującym powodzenie.

Niemniej nie przerywamy przygotowań do organizacji TSW. Najbliższa edycja odbędzie się w terminie 12-13 stycznia 2022 r. w Warsaw Expo w Nadarzynie, w tradycyjnej formule. Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa, ponieważ spotkamy się po dłuższej przerwie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia dotychczasowych warunków uczestnictwa i lokalizacji stoiska. Już dziś cieszymy się na ponowne spotkanie z Państwem.

Mimo iż targi w tym roku nie odbędą się, zorganizujemy trzy konferencje, które miały odbyć się w ramach TSW 2021 (VIII Konferencja Truskawkowa, Konferencja Sadownicza i Forum Ekonomiczne, Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce, komu to się opłaca?). Konferencje będą transmitowane online w dniach 23-25 kwietnia 2021 r.

Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tych wydarzeniach. Szczegółowe informacje prześlemy jeszcze w tym tygodniu.

Ponadto uruchomimy na stronie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW dynamiczną listę wystawców, dzięki której nasi odwiedzający/uczestnicy konferencji będą mogli w łatwy sposób nawiązać kontakt z Państwa firmą i zapoznać się z jej ofertą.Podstawowy pakiet będzie bezpłatny dla naszych Wystawców. Szczegóły wkrótce.

W razie pytań, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

Z pozdrowieniami,

Zespół TSW 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 1 =