Aktualności New Holland

New Holland rozszerza gamę T3 o model niskoprofilowy

Seria T3F została zmodernizowana, aby zapewnić większą moc, czyste osiągi i doskonałą oszczędność paliwa dzięki nowemu silnikowi Stage V i kompaktowemu układowi neutralizacji spalin z katalizatorem DOC i filtrem DPF.

Nowy model T3LP łączy w sobie nisko położoną maskę z dużym prześwitem, doskonałą stabilnością i zwrotnością, rozszerzając ofertę marki New Holland w segmencie maszyn specjalistycznych o wysokiej wartości.

New Holland T3F: teraz zgodna z normą Stage V i obejmująca nowy model niskoprofilowy

Zmodernizowana seria New Holland T3F i nowe ciągniki T3LP są wyposażone w nowy silnik, który zapewnia maksymalną moc od 55 KM do 75 KM. Nowe ciągniki spełniają normy emisji spalin Stage V dzięki nowemu, kompaktowemu układowi neutralizacji spalin z katalizatorem DOC i filtrem DPF. Modernizacja serii obejmuje poprawę ergonomii i komfortu operatora dzięki takim elementom jak niższy punkt bazowy fotela. Silnik i układ neutralizacji spalin zapewniają wysoką wydajność, doskonałą oszczędność paliwa i niskie koszty utrzymania w kompaktowej obudowie.

Nowy model T3LP zaprojektowano tak, aby odpowiadał on specyficznym potrzebom niskoprofilowego ciągnika o większym prześwicie, który może wygodnie pracować pod koronami drzew owocowych. To idealny ciągnik dla gospodarstw o wielu różnych profilach, doskonały do prac przy obejściu, w sadach i do lekkich zastosowań rolniczych. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że doskonale sprawdzi się również w szklarniach. Szerokie osie zapewniają doskonałą stabilność w sadach o szerokich rzędach, takich jak sady oliwne czy migdałowe. Jest on też niezwykle zwrotny (kąt skrętu wynosi w nim nawet 52 stopnie) i dysponuje niewielkim promieniem skrętu wynoszącym 3,5 m w przypadku wersji z napędem na 2 koła i 3,6 m w przypadku wersji z napędem na 4 koła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy − 1 =