Ciągnik sadowniczy - Kubota L 2602
Kubota

Kubota L 2602 'hydrostat’ – cz.2/2

W pierwszej części prezentacji ciągnika Kubota L 2602 mogliście zapoznać się z jego charakterystyką. W drugiej części materiału zaczynamy jeździć ciągnikiem i sprawdzać czy hydrostat to naprawdę pomocna i wygodna rzecz w ciągniku ? Czy hydrostat w ciągniku bardziej przeszkadza czy pomaga ?

Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału youtube.com/sadownictwo

Ciągnik Kubota L2602 to absolutna nowość Kuboty, ciągnik rolniczy pojawił się w drugiej połowie 2018r na polskim rynku.

Solidne i wszechstronne ciągniki serii L poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi obciążeniami roboczymi. Te potężne miniciągniki oferują szeroki zakres opcji (klimatyzacja kabiny, przekładnia mechaniczna / przekładnia hydrostatyczna / przekładnia Glide Shift itp.) dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Wysokowydajne prowadzenie: Zautomatyzowane zarządzanie pompą hydrostatyczną i silnikiem zapewnia optymalną moc w każdych warunkach pracy oraz wygodę operatora. Zestaw wskaźników wyświetla różne funkcje, umożliwiając skoncentrowanie się na wykonywanej pracy. Mniejsza potrzeba manipulowania elementami sterującymi zwiększa komfort operatora.

Maksymalna wygoda w kabinie: Dzięki klimatyzacji, fotelowi amortyzowanemu pneumatycznie i przestronności nowa zintegrowana kabina zapewnia wygodę przez cały dzień pracy.

Unikalna wersja przekładni GST: Unikalna przekładnia GST oferuje 24 biegi do przodu oraz 16 biegów do tyłu i pełzających. Umożliwia to wybór biegu podczas jazdy, bez konieczności wyłączania sprzęgła i z natychmiastowym efektem.