Aktualności Deutz-Fahr

Od 11 lat testuje ciągnik Deutz-Fahr

Zobaczcie materiał video przygotowany przez kanał YouTube Filmy Rolnicze, dotyczący ciągników sadowniczych marki Deutz-Fahr. W filmie Pan Sebastian Maciaszek, dealer marki Deutz-Fahr z miejscowości Paprotnia koło Sadkowic w województwie łódzkim opowiada o swoich ciągnikach które użytkuje w gospodarstwie sadowniczym.

W poprzednim roku u Pana Sebastiana mieliśmy możliwość testować ciągnik sadowniczy Deutz-Fahr TTV 5090.4 DS. Dla przypomnienia tutaj link to tego testu >>>

Ciągnik bardzo prosty, mechaniczny ze skrzynią 30/15 oraz tempomatem. Wałki uruchamiane elektrohydraulicznie, zarówno WOM przedni jak i tylny, oraz blokada mostów i przedni napęd. Ciągnik sadowniczy wyposażony w klimatyzację z czterema zakresami prac na wentylatorze. Jak mówi Pan Sebastian spotkaliśmy się z wieloma uwagi ze strony sadowników, iż nawiew działał za mocno lub za słabo, dlatego taka możliwość i zakresy regulacji.

Zdecydowaliśmy się na markę ciągników sadowniczych Deutz-Fahr, ze względu na komfort pracy. Spędzamy w tym ciągniku kilkanaście godzin. Kabina jest komfortowa i cicha. Dodatkowo wybierając ciągniki Deutz-Fahr zwracaliśmy uwagę na małe zużycie paliwa podczas wykonywanych zabiegów ochrony. W przypadku tego ciągnika i mocy 75 KM, jest to zużycie wynoszące od 3,5 do 4 litrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 1 =